Jakie etui wybrać dla telefonu Honor 20s?

0
1508

Szukając zabezpieczenia doskonałego dla kolejnego flagowca jakim stał się Honor 20s, nowy produkt renomowanej i znanej już firmy Huawei…. Nie rzadko możemy mieć nie lada problem. Wśród wielu istniejących na rynku różnego rodzaju pokrowców, naprawdę ciężko zdecydować się na ten odpowiedni i idealny. Co powinno być decydującym czynnikiem wyboru oraz czym przede wszystkim powinniśmy się sugerować przy zakupie?

Najważniejsze jest  idealne dopasowanie, dzięki temu telefon będzie umiejscowiony bezpiecznie w płaszczu ochronnym a przy tym wszystkie idealnie skrojone wycięcia na otwory pozwolą na bezproblemowe korzystanie z jego funkcji.

Kolejna ważna cecha to wykonanie oraz materiały użyte do produkcji. Nie mogą być byle jakie, ponieważ  nie zapewnią solidnej ochrony czy przypisanej im amortyzacji, z biegiem czasu mogą ulegać też odkształceniom czy przebarwieniom. A przecież nie o to nam chodzi….

I tak przy przeglądaniu różnych ofert natrafić można na:

Oryginalne etui SPIGEN Neo Hybrid Gunmetal
– jest to rewelacyjne etui na Honor 20s znanej marki SPIGEN typu Back Case z którego zakupu na pewno będziemy niezmiernie dumni a pieniądze wydane na ten produkt na pewno nie będą wydanymi na marne. Jak sama nazwa wskazuje jest to rodzaj etui pancernego a więc takiego które chronić ma telefon w sytuacjach wysokiego zagrożenia. Pokrowiec wykonany z połączenia wysokiej jakości twardej poliwęglanowej ramki oraz elastycznej tylnej osłony z TPU. Pewnie leży w dłoni, a specjalna tekstura na pleckach posiada właściwości antypoślizgowe.

Pokrowiec etui book DuxDucis SkinPro –
to z kolei etui z rodzaju książeczkowych co sprawia, że telefon jest w całości zabezpieczony poprzez klapkę tylnią jak również przednią. We wnętrzu znajdują się specjalne silikonowe szyny, których to zadnie polega na przytrzymaniu telefonu wewnątrz etui, dzięki temu nie ma mowy o jego wysunięciu czy wypadnięciu. Przednia klapka dodatkowo wyposażona w magnes co z kolei sprawia, iż etui to nie otwiera się samoistnie. Wyprodukowany przez znana firmę, gwarantuje zadowolenie oraz długie użytkowanie ze względu na użycie najlepszych materiałów potrzebnych do jego wykonania.

Pokrowiec etui

Dostępnych jest wiele innych skonstruowanych czy zaprojektowanych pokrowców na podobieństwo tych wymienionych powyżej. Jednakże już niekoniecznie, każdy z nich będzie tak samo perfekcyjny, stabilny i bezpieczny. Dlatego zwracajmy uwagę na opinie, rodzaj wykonania oraz materiały. To co tańsze bywa pokusą ale w konsekwencji może okazać się dużym wydatkiem, w momencie kiedy to telefon ulegnie zniszczeniu.

Niezbędną dodatkową ochronę zapewni zakup szkła hartowanego, które to przyklejane na wyświetlacz tworzy powłokę ochronną nie tylko przed zarysowaniem ale również potłuczeniem. Montaż jak i demontaż są bardzo wygodne i zajmują mało czasu, natomiast uzyskana ochrona  jest niezastąpiona dla delikatnego ekranu. Nie ma ona żadnego wpływu na poprawne działanie funkcji dotykowej, posiada przy tym wszystkie potrzebne otwory na kamerkę czy aparat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here