Czy pozycjonowanie jest konieczne i opłacalne

0
2291

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne? Czy można dzięki temu zwiększyć widoczność w internecie? Na czym w ogóle polega pozycjonowanie i jakie są jego zalety? A może samemu wziąć się za pozycjonowanie? – czy to się opłaca?

Na czym polega pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie ma na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w Google i w innych wyszukiwarkach internetowych. Ma na celu wywindowanie strony na jak najwyższy wynik wyszukiwania. Bo im wyżej jest strona w wyniku wyszukiwania, tym więcej osób ją widzi. Działa to na takiej zasadzie: na przykład szukacie w internecie dobrej agencji pozycjonowania stron i w tym celu wpisujecie w Google takie frazy jak: pozycjonowanie stron cennik, pozycjonowanie stron Warszawa, reklama adwords Warszawa. Po wpisaniu fraz i naciśnięciu przycisku enter w wynikach wyszukiwania pojawiają się adresy różnych firm. Ta firma, która pojawia się na samej górze, na pierwszym miejscu, jest uważana przez internautów za najlepszą. Tymczasem jest ona po prostu najlepiej wypozycjonowana. Co może zresztą wskazywać na jakość oferty tej firmy, bo dobra agencja pozycjonująca powinna być dobrze wypozycjonowana (w ramach też tego, że dobry szewc bez butów nie chodzi).

Co można otrzymać w pakiecie wraz z pozycjonowaniem?

Wpisując w Google takie hasła jak pozycjonowanie stron cennik, pozycjonowanie stron Warszawa czy po prostu reklama adwords Warszawa”otrzymujecie oferty różnych firm. Jak rozpoznać dobrą agencję?

Profesjonalna firma pozycjonująca oferuje nie tylko pozycjonowanie. W ramach zwiększenia widoczności w wyszukiwarkach i pozyskania jak największej ilości klientów trzeba zrobić znacznie więcej. BLUMOW Agencja SEO Warszawa oferuje więc cały pakiet usług zwiększających widoczność, czyli:

 • optymalizację SEO – poprawę merytoryczności treści oraz poprawę atrakcyjności poprzez dodanie obrazków, formularzy, mediów i filmików,

 • reklamę w mediach społecznościowych typu Facebook, Twitter,

 • reklamę adwords Warszawa,

 • zapewnienie unikalnych treści,

Agencja BLUMO nie zostawia swojego klienta samego, ale zapewnia mu pomoc w redagowaniu i uzupełnianiu strony internetowej, pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i doradztwo w działaniach reklamowych.

agencja seo

Jakie są zalety pozycjonowania?

A oto 7 najważniejszych zalet pozycjonowania stron:

 1. Zwiększenie widoczności firmy w wynikach organicznych.

 2. Wzrost liczby odwiedzin na stronie.

 3. Dotarcie do potencjalnych klientów.

 4. Zdobycie przewagi nad konkurencją.

 5. Zwiększenie rozpoznawalności.

 6. Zbudowanie marki i zaufania do niej.

 7. Wzrost zysków i rozwój firmy.

Jakie są zalety profesjonalnego pozycjonowania?

Oczywiście zawsze można rozpocząć pozycjonowanie samemu. Takie rozwiązanie na pewno obniża koszty. Jednak pamiętajcie, że Wasz czas także jest pieniądzem. Jeśli jesteście laikami, pozycjonowanie zajmie Wam dużo czasu, a efekty mogą być niesatysfakcjonujące. Bo na amatorów pozycjonowania czyha wiele pułapek. Taką pułapką jest na przykład zbanowanie pozycjonowanej strony w wyniku nieumiejętnego promowania w Google. Najczęściej w wyniku zbyt nachalnego promowania i nastawienia na szybkie efekty.

Wielu klientów nurtuje także zagadnienie, które można ująć we frazę pozycjonowanie stron cennik. Profesjonalna agencja oferuje bezpłatne oszacowanie kosztów pozycjonowania. Wiele zależy od strategii, konkurencyjności branży czy historii strony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here