Description seo: Nieodzownym elementem w branży motoryzacyjnej czy produkcyjnej, niewątpliwie są skrzynki KLT. Z czego są wykonane? Do czego służą? Jakie są ich zalety? O tym wszystkim – w treści poniżej.

Skrzynki KLT

Każdy, kto choć raz pracował w firmie produkcyjnej bądź w branży motoryzacyjnej wie, że bez odpowiedniego magazynowania wyrobów i narzędzi się nie obejdzie. Bez pojemników, skrzynek, palet nie da się normalnie funkcjonować. To w nich przechowuje się narzędzia, półprodukty, normalia, drobne i większe detale. Takie pojemniki KLT ułatwiają pracę i pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca na magazynie – zwłaszcza, jeśli są to skrzynki KLT składane.

Pojemniki KLT Schoeller Allibertma również w swojej ofercie. Dlatego warto zajrzeć na stronę, poczytać, a w razie wątpliwości skontaktować bezpośrednio z handlowcami – oni znają odpowiedź na każde nurtujące pytanie.

Pojemniki KLT

Pojemniki KLT to jedno z najpopularniejszych ostatnimi czasy rozwiązań logistycznych w przemyśle – zwłaszcza w motoryzacji. Posiadają wzmocnioną konstrukcję, która zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość takiej skrzynki. KLT Schoeller Allibert można z powodzeniem wykorzystywać w łańcuchu dostaw i to wielokrotnie. Nie ma tutaj żadnej obawy ani o uszkodzenie samej skrzynki, ani o uszkodzenie towaru znajdującego się w jej wnętrzu.

Skrzynki KLT są wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – o naprawdę dużej odporności na uszkodzenia i na warunki atmosferyczne (można je przetrzymywać w zakresie temperatur od -20 stopni Celsjusza do aż +100 stopni Celsjusza).

Posiadają stabilne, zespolone dno, które można łączyć z kolejnymi pojemnikami KLT. Są praktyczne również pod tym względem, że występują w modelu składanym – a to oznacza jeszcze więcej miejsca do przechowywania, i jeszcze więcej porządku w miejscu pracy. Dodatkowo, takie skrzynki KLT mają powierzchnię specjalnie przygotowaną pod przyklejenie kodu kreskowego, co zdecydowanie ułatwia pracę i pozwala na szybkie znalezienie towaru, który aktualnie jest potrzebny.

Pojemniki KLT posiadają również boczne kieszonki na umiejscowienie w nich etykiet z opisem znajdującego się w środku towaru. Z przodu pojemnika znajduje się uchwyt, który pozwala na ręczne manewrowanie skrzynką i swobodne przestawianie ich względem siebie czy na półce. Należy jednak pamiętać, że ich nośność w stosie wynosi maksymalnie 600 kilogramów.

Skrzynki wykonane są z polipropylenu, co daje możliwość łatwego utrzymania ich w czystości. Są odporne na większość kwasów i zasad oraz środków chemicznych. Można je czyścić i pielęgnować nawet za pomocą mokrej ściereczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here