Zalety programu Bizagi Modeler

W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się aplikacja Bizagi Modeler. Jest on niezwykle przydatna, ponieważ pozwala tworzyć skomplikowane diagramy.

Możliwości Bizagi Modeler

Dawniej technologia nie pozwalała na coś takiego. Celem platformy jest uruchamianie oraz modelowanie systemu, który udziela wsparcia procesom biznesowym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że opisywana platforma powstała we współpracy Bizagi Studio oraz Bizagi Automation. Można spokojnie stwierdzić, że jest to obecnie najbardziej rozwinięta pod względem technologicznym platforma tego typu. Z nowoczesnych rozwiązań należy korzystać jak najczęściej, ponieważ jest to przede wszystkim duże ułatwienie dla przedsiębiorców.

Jak korzystać z programu?

Warto dodać, że nawet początkujący przedsiębiorcy mogą z tego korzystać, ponieważ interfejs jest prosty oraz intuicyjny, więc nie powinien sprawić nikomu większych problemów. W celu założenia konta należy odwiedzić oficjalną stroną internetową producenta i podążać według wskazówek wyświetlanych na ekranie. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na swoim komputerze można zacząć z niej korzystać. Należy jednak pamiętać, że Bizagi modeler jest tylko narzędziem wspierającym w biznesie. Zawsze warto korzystać z usług doświadczonych analityków biznesowych, którzy orientują się w obecnej sytuacji rynkowej.

Dostępne wersje programu

Warto również dodać, że program Bizagi Modeler jest na rynku dostępny w wersji darmowej oraz płatnej. Wersja darmowa, czyli podstawowa jest idealna, żeby przetestować wszelkie funkcje oraz możliwości programu. Później można skorzystać z wersji płatnej, jeżeli jesteśmy pewni, że program spełni nasze oczekiwania. Trzeba jednak pamiętać, że w wersji darmowej funkcje są trochę ograniczone, dlatego nie jesteśmy w stanie wykonać wszystkiego. Taka wersja powinna jednak całkowicie wystarczyć początkujących adeptom mapowania. Przede wszystkim można korzystać z nielimitowanego użycia programu przez jednego użytkownika. Dokumentację również można publikować w różnych formatach. W wersji płatnej programu pojemność repozytorium może wynosić nawet 1 TB, dlatego jest zdecydowanie większa. Kolejna funkcja, która nie występuje w wersji darmowej to możliwość udostępniania diagramów dla znajomych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here