Turbosprężarka i filtr cząstek stałych - nierozłączny duet

Nowoczesne normy emisji spalin wymusiły na producentach samochodów, ale pośrednio również na ich użytkownikach, aby stosowane w samochodach silniki wyposażone były w odpowiednie systemy filtrowania spalin, dzięki którym do atmosfery trafiałoby mniej szkodliwych, toksycznych substancji niż to było jeszcze do niedawna. To dlatego trudno obecnie znaleźć na rynku samochód diesla bez filtra, a wolnossące silniki wysokoprężne odeszły już w niepamięć.

Za to, aby samochód spełniał wyśrubowane wyniki niskiej emisji spalin, odpowiedzialne są dwa podzespoły: turbosprężarka i filtr cząstek stałych. Aby wszystko działało sprawnie i bezawaryjnie, oba podzespoły muszą być w dobrej kondycji. Istnieje bowiem potwierdzona w praktyce zasada, że złe działanie turbosprężarki niemal natychmiast upośledza działanie filtra. Zaś niesprawny filtr spowoduje uszkodzenie turbosprężarki szybciej, niż się spodziewamy.

Kierowcy mieszkający i używający swoich aut na północno-zachodnim krańcu naszego kraju nie są już z tym kłopotem pozostawieni sami sobie. Regeneracja turbosprężarek i filtrów DPF w Białymstoku jest już dostępna i oferują ją wybrane warsztaty samochodowe w mieście.

Użytkownik zainteresowany tematem, wertując niezmierzone zasoby internetu, prędzej czy później trafi na stronę turbokrymar.pl. Jak zapewnia oferent, firma stawia do dyspozycji wykwalifikowaną załogę i innowacyjny park maszynowy. Żaden użytkownik diesla nie zostanie pozostawiony bez fachowej pomocy. Regeneracja katalizatorów i turbin to jest bowiem flagowy produkt w bogatej ofercie usług firmy. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowa obsługa, ale też, a może przede wszystkim długa lista referencji, jakie wystawiają firmie zadowoleni klienci, mogą być gwarantem tego, że współpraca będzie długa i owocna.

Firma Krymar nauczyła się, że jedynie korzystanie ze sprawdzonych technologii z użyciem najwyższej klasy urządzeń i systemów daje posiadaczowi diesla pewność solidnie wykonanej usługi. Gwarantuje również spokój samemu oferentowi, bo nic tak dobrze nie wpływa na kondycję firmy i zadowolenie z pracy jej załogi, jak usatysfakcjonowani klienci i reklamacje zredukowane niemal do zera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here