Masz już dość chodzenia na siłownię tylko po to, by pobiegać na bieżni? W dodatku sprzęt jest tam stary, zużyty, zacina się i nie spełnia Twoich oczekiwań. Bieganie na zewnątrz odpada, nie podoba Ci się, kiedy ludzie na ulicy się gapią. Idealnym rozwiązaniem w Twoim przypadku jest zakup własnej bieżni, do domu, ale tu pojawia się kolejny problem – masz małe, ciasne mieszkanie, w którym ciężko znaleźć wolny kawałek podłogi. Nie przejmuj się, mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Bieżnia BE06 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE06 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

Sky Walk BE06 to wyjątkowa bieżnia, która jest nadzwyczaj poręczna i zmieści się w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu, dzięki temu, że nie ma dużej ramy, podłokietników i innych zbędnych narzędzi. W wersji BE08 znajdziecie ramę, ale dodatkowo rozkładaną, więc nie narobi problemów z miejscem. Obie wersje są leciutkie, płaskie, zmieszczą się pod łóżkiem lub meblami. Można je też postawić przy ścianie, mają wtedy zaledwie 0,06m2 powierzchni. Bieżnia jest intuicyjna – zależnie od miejsca, w którym staniesz, przybierze odpowiednią prędkość.

Bieżnia BE08 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE08 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here