Rejestracja domen internetowych

Dla wielu początkujących osób, wszelkie zagadnienia związane z tworzeniem stron internetowych mogą wydawać się dosyć skomplikowane. Każdy, kto kiedyś myślał o tym aby stworzyć własną stronę www na pewno spotkał się z takimi zagadnieniami jak domena, hosting, certyfikat SSL czy WordPress. Tak naprawdę, wszystkie wymieniony wyżej zagadnienia są bardzo proste do wytłumaczenia, a ich zrozumienie nie wymaga dużo czasu.

Wyjątkiem jest WordPress, czyli system zarządzania treścią, które niestety musimy się nauczyć, jeśli chcemy sprawnie tworzyć różne typy stron internetowych. Warto napisać kilka słów o tym, co oznaczają wyżej wspomniane zagadnienia. Otóż najprostsze z nich, czyli domena, to nic innego jak nazwa naszej strony internetowej, którą musimy zarejestrować za pośrednictwem przeznaczonych do tego serwisów. Działa to w taki sposób, że po prostu wybieramy interesującą nas nazwę, sprawdzamy czy jest ona dostępna i wykupujemy do niej prawa. Hosting to z kolei serwer, na którym gromadzone są wszystkie dane naszej strony internetowej.

Domena oraz hosting to rzeczy, bez których stworzenie strony nie jest technicznie możliwe. Warto zadbać również o to, aby strona posiadała certyfikat SSL, potocznie nazywany certyfikatem bezpieczeństwa. Chroni on użytkowników naszej strony przed różnymi niechcianymi sytuacjami, takimi jak np. wyciek danych osobowych. Skoro już wiesz co oznaczają wyżej wymienione zagadnienia, warto zastanowić się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, ponieważ domena stanowi absolutną podstawę, jeśli chodzi o tworzenie stron.

Domeny internetowe

Okazuje się, że bardzo ciekawym rozwiązanie są tanie domeny na kru.pl, których cena rozpoczyna się już od 9.89 zł za rok. W porównaniu z ofertą konkurencji, ceny domen na kru.pl są bardzo przystępne. Rejestracja domen internetowych w kru.pl to proces, który trwa zaledwie kilka minut. Oprócz dostępu do szerokiej bazy domen, serwis kru.pl posiada również bogatą ofertę usług hostingowych. Warto zainteresować się tym serwisem, szczególnie gdy dopiero stawiamy pierwsze kroki w tworzeniu stron internetowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here