ranking telefonów
Fot. Pexels.com

Główni producenci elektroniki wydają nowe modele nawet co roku. Nawet niesprzyjające warunki wywołane zagrożeniem epidemiologicznym nie pokrzyżowały planów twórcom technologii. W zeszłym roku pojawiło się kilka ciekawych propozycji, które warto rozważyć przy zakupie nowego sprzętu. Sprawdź nasz ranking telefonów z 2020 roku, który pomoże w wyborze idealnego smartfona.

Przeczytaj też: http://www.synat.pl/ranking-telefonow-z-2020-roku/

SAMSUNG S20 ULTRA

Ranking telefonów otwiera nowinka od Samsunga. Posiada, aż 128 GB pamięci, co z łatwością pozwala na przechowywanie zdjęć, filmów oraz muzyki. Ponadto jednym z jego największych zalet jest bardzo wydajna bateria, która pozwala na działanie urządzenia nawet do 60 godzin.

Model od Samsunga pozwala także na idealne uchwycenie wyjątkowych chwil. Telefon posiada cztery obiektywy z tyłu i jeden z przodu. Ponadto możliwy jest nawet 30-krotny zoom, co jest wynikiem porównywalny, a nawet lepszym od wielu aparatów cyfrowych dostępnych na rynku. Cena smartfona rozpoczyna się od 4300 zł.

HUAWEI P40 PRO

Huawei przygotował propozycję bardziej przystępną cenowo. Ten model możemy znaleźć już za 3200 zł. Dla wielu ten smartfon jest nawet lepszy od propozycji od Samsunga, a wszystko to za sprawą bardzo pojemnej pamięci telefonu. HUAWEI P40 PRO posiada 256 GB pamięci.

Smartfon posiada łącznie cztery obiektywy. Jeden z przodu i trzy tylne. Maksymalny zoom to 50 Mpx. Producent dużą wagę przywiązał do zdjęć i filmów. Jedna z oferowanych i już wbudowanych funkcji umożliwia kręcenie wideo w zwolnionym tempie. Taki sprzęt wręcz musiał znaleźć się w rankingu telefonów wysokiej jakości.

XIAOMI MI 10T PRO

Ranking telefonów zamyka XIAOMI MI 10T PRO. Jest to najtańsza propozycja na naszej liście. Model dostępny jest już od 2300 zł. Pomimo niższej ceny nie ustępuje jakością droższym propozycjom.

Bateria w Xiaomi jest w stanie wytrzymać tak długo jak w Samsungu. MI 10T PRO sprawdzi się również w przypadku fotografii. Nie tylko posiada trzy obiektywy tylne, ale także ciekawe funkcje. Smartfon ten w łatwy sposób umożliwia uchwycenie neonów, a także w ciekawy sposób przedstawia neonowe szlaki.

Ranking telefonów – który wygrał?

Wszystkie przedstawione modele są pełne zalet. Wiele zależy od tego do czego najczęściej będziemy posługiwać się smartfonem. Cena również powinna być ważna. Pamiętaj, że są to modele zeszłoroczne, co oznacza, że stosunkowo szybko ich cena maleje, zwłaszcza jeśli wyjdzie nowy smartfon od tego producenta.

Zobacz też: http://www.asandi.pl/czy-internetowe-biuro-rachunkowe-rozni-sie-czyms-od-tradycyjnego/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here